Wyświetlają powiadomienia z telefonu, liczą kroki, monitorują postępy w treningu, mogą pełnić rolę pulsoksymetru. Smartwatche to obecnie bardzo popularne urządzenia wielofunkcyjne, które w ciągu ostatniej dekady zdominowały rynek gadżetów. Z inteligentnych zegarków uniseks chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a dostępne w ofercie Aries Watches modele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Smartwatch – wielofunkcyjny zegarek inteligentny

Prezentowane w tej kategorii smartwatche uniseks charakteryzują się uniwersalnym wzornictwem, a możliwość wymiany paska sprawia, że każdy Posiadacz zegarka inteligentnego może bezpośrednio wpłynąć na jego ostateczny wygląd. Nic dziwnego, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie zaopatrują się w te wielofunkcyjne urządzenia. Zintegrowany z telefonem asystent dnia codziennego to nieoceniona pomoc w wielu dziedzinach życia, z której chętnie korzystają przede wszystkim osoby aktywne fizycznie oraz zawodowo.

Zegarki inteligentne od Aries Watches - najważniejsze funkcje

Smartwatche dostępne w naszej ofercie posiadają liczne funkcje, dzięki którym organizacja dnia, planowanie treningu czy też stałe monitorowanie parametrów organizmu stają się wyjątkowo proste. Wśród wielu funkcjonalności zegarków inteligentnych Aries Watches wymienić można między innymi:

- czujnik natlenienia krwi (pulsoksymetr),
- czujnik pomiarowy temperatury,
- układ pomiarowy EKG,
- trening oddychania,
- krokomierz,
- kilka wbudowanych tarcz zegara do wyboru,
- energooszczędny Bluetooth,
- powiadomienia wibracjami,
- kalkulator oraz wiele innych.

Użytkownicy cenią sobie również bardzo pojemne, nowoczesne baterie zasilające nasze zegarki inteligentne, dzięki którym urządzenia mogą pracować na jednym ładowaniu nawet do siedmiu dni. Całości dopełniają wykonane z metalu, wytrzymałe koperty, kolorowe wyświetlacze dotykowe, a także menu oraz instrukcja w języku polskim. Jeżeli więc poszukujesz niezawodnego, eleganckiego smartwatcha uniseks, to koniecznie przyjrzyj się bliżej modelom dostępnym w naszym sklepie internetowym – zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl